Jedyne takie miejsce

W MIKOŁOWIE

OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny : 2011/2012

Wyróżnienie dla MARII ŁASOŃ

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: Wena
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla SZYMONA PODGAJNEGO

Nauczyciel: Szymon Kopiec
Zespół: Primo
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla PATRYCJI HAPETA

Nauczyciel: Szymon Kopiec
Zespół: Juventas
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla PATRYKA JAŃCZYKA

Nauczyciel: Szymon Kopiec
Zespół: Secundo
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla MIKOŁAJA POMYKOŁ

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Gitar Inspire
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

IV miejsce dla ŻANETY KURPAS

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Roll
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

IV miejsce dla WIOLETTY KURPAS

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Roll
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla zespołu

Nauczyciel: Radosława Langer - Skorupa
Zespół: Skrzaty
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla zespołu

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Hip Twist
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

3 miejsce dla zespołu

Nauczyciel: Katarzyna Jeżowska
Zespół: Orzeszki
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla zespołu

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Roll
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla DOROTY KONTNY

Nauczyciel:

Sylwia Królicka
Zespół: Galeria Młodych Talentów
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla DAWIDA SZOEN

Nauczyciel:

Sylwia Królicka
Zespół: Galeria Młodych Talentów
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla HANNY ŁEPEK

Nauczyciel:

Sylwia Królicka
Zespół: Art
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie II - go stopnia

Nauczyciel:

Katarzyna Jeżowska
Zespół: Mała Perkusja
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I - go stopnia

Nauczyciel:

Szymon Kopiec
Zespół: Primo
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie II - go stopnia

Nauczyciel: Szymon Kopiec
Zespół: Secundo
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie II - go stopnia

Nauczyciel: Szymon Kopiec
Zespół: Juventas
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III - go stopnia

Nauczyciel: Radosława Langer-Skorupa
Zespół: Skrzaty
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III - go stopnia

Nauczyciel: Monika Pilch-Otręba
Zespół: Mini Crazy
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie specjalne I - go stopnia

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Arabeska
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie specjalne I - go stopnia

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie II - go stopnia

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Classic
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I - go stopnia

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Keyama
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III - go stopnia

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Guitar Inspire
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I - go stopnia

Nauczyciel:

Radosław Tarczoń
Magdalena Gołąb

Zespół: Kontra
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I - go stopnia

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: Cantare
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I - go stopnia

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: Vocal
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla nauczyciela

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Arabeska i Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla nauczyciela

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: Cantare i Vocal
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla DYREKTORA OPP

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Ognisko Pracy Pozaszkolnej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III-go stopnia

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Hip Twist
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I-go stopnia

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Roll
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III-go stopnia

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Street Sound System
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie III-go stopnia

Nauczyciel: Jadwiga Gorol
Zespół: Fikander
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie I-go stopnia

Nauczyciel: Jadwiga Gorol
Zespół: Estrada Dziecięca
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie II - go stopni

Nauczyciel: Jadwiga Gorol
Zespół: Midnight
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

3 miejsce dla MAGDALENY WIECZOREK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Grupa Działalności Artystycznej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla zespołu ROLL

Nauczyciel: Wojciech Baranowicz
Zespół: Roll
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla KATARZYNY KLENART

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Grupa Działalności Artystycznej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla MAŁGORZATY LANGNER

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Grupa Działakności Artystycznej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla MARTYNY MĘKARSKIEJ

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: Wena
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla PATRYCJI MACIEJEWSKIEJ

Nauczyciel: Radosław Tarczoń Magdalena Gołąb
Zespół: Kontra
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla JUSTYNY WÓJCIK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń Magdalena Gołąb
Zespół: Kontra
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla MAGDALENY ŻMIJA

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Keyama
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie Specjalne dla SZYMONA MAŚLANKI

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Keyama
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

3 miejsce dla KATARZYNY KLENART

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Grupa Działalności Artystycznej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla DOMINIKI PIOTROWSKIEJ

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: Gitar Inspire
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla MAGDALENY WIECZOREK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: Grupa Działalności Artystycznej
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Wyróżnienie dla OLIWII ZDEBEL

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: Art
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla NADII NOWAK

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: Art
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

2 miejsce dla PATRYCJI KOMUDZKIEJ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

wyróżnienie dla HANNY BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla DOMINIKI RYGUŁA

Nauczyciel: Jadwiga Gorol
Zespół: Midnight
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

1 miejsce dla HANNY BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: Akant
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Nagroda Starosty dla STANISŁAWA SZLEGIERA

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół:
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

Nagroda Starosty dla GRAŻYNY WACŁAWIK

Nauczyciel: Grażyna Wacławik
Zespół:
Rok szkolny: 2011/2012

więcej

O NAS

        Jesteśmy JEDYNĄ TAKĄ PLACÓWKĄ W MIKOŁOWIE, placówką pozaszkolną, artystyczną, która młodym mieszkańcom miasta i powiatu mikołowskiego umożliwia BEZPŁATNE uczestnictwo w 60 różnorakich zespołach: plastycznych, wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, językowych, przyrodniczo -... więcej >>

NOWOŚCI W GALERII

FACEBOOK

OPP Mikołów na Facebook'u

KONTAKT

43-190  MIKOŁÓW
ul. K.Miarki 9
tel. 32 226-05-11
tel. kom. 881-930-293
e-mail: ognisko@oppmikolow.pl
NIP: 635-10-42-033