Jedyne takie miejsce

W MIKOŁOWIE

OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny : 2012/2013

3 miejsce dla zespołu PYZY

Nauczyciel: Katarzyna Jeżowska
Zespół: PYZY
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla zespołu CRAZY

Nauczyciel: Monika Pilch - Otręba
Zespół: CRAZY
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla zespołu SLIDE

Nauczyciel: Magdalena Ławniczek
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla KAMILI BODŁA

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: WENA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla MAŁGORZATY KRAWCZYK

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: ART
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla JUSTYNY WÓJCIK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla PATRYCJI MACIEJEWSKIEJ

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla DAWIDA SZOEN

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: Galeria Młodych Talentów
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla zespołu AKANT

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla zespołu ARABESKA

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla zespołu AKANT

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla PATRYCJI MACIEJEWSKIEJ

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

kwalifikacja dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla zespołu AKANT

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla zespołu ARABESKA

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla HANNY BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce i nagroda publiczności dla HANNY BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla WIKTORII SZAMOTA

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla zespołu teatralnego AKANT

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

Kwalifikacja dla zespołu AKANT

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

Kwalifikacja dla zespołu ARABESKA

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

Brązowy Krokus dla PATRYCJI MACIEJEWSKIEJ

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla MAŁGORZATY KRAWCZYK

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: ART
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla DARII RADZIOCH

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: PASTELKI
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla AGATY KOZICKIEJ

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: PASTELKI
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla ADRIANNY SZOJDA

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla NATALII MARCZUK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla PATRYCJI KOMUDZIŃSKIEJ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla PATRYCJI MACIEJEWSKIEJ

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla KINGI WOŹNIAK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla ADRIANNY SZOJDA

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla ZUZANNY RATAJCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: ARABESKA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla KORNELII GRZESŁO

Nauczyciel: Jadwiga Gorol
Zespół: MAMMA MIA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla WIKTORII CHWILA

Nauczyciel: Katarzyna Jeżowska
Zespół: PYZY
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla SZYMONA MAŚLANKI

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: KEYAMA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla KATARZYNY KLENART

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla MONIKI PORAJ

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla MONIKI ŻMIJA

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla DOMINIKI PIOTROWSKIEJ

Nauczyciel: Stanisław Szlegier
Zespół: GUITAR INSPIRE
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla JUSTYNY WÓJCIK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla ZESPOŁU MAŁA PERKUSJA

Nauczyciel: Katarzyna Jeżowska
Zespół: MAŁA PERKUSJA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla ZESPOŁU VOCAL

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla ZUZANNY RATAJCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla HANNY BROMBOZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla MARTY KIEL

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: ART
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla BOGUMIŁA PODOLAK

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: ART
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

wyróżnienie dla ALEKSANDRA SZEWCZYKA

Nauczyciel: Sylwia Królicka
Zespół: WENA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla HANNY BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla NATALII MARCZUK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla KATARZYNY SOBCZYK

Nauczyciel: Maria Sobczyk
Zespół: AKANT
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla MARTYNY ZDUŃCZYK

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

1 miejsce dla MONIKI PORAJ

Nauczyciel: Marcin Wielgat
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

3 miejsce dla MONIKI ŻMIJA

Nauczyciel: Radosław Tarczoń, Magdalena Gołąb
Zespół: KONTRA
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

2 miejsce dla JUSTYNY WÓJCIK

Nauczyciel: Radosław Tarczoń
Zespół: ZESPÓŁ DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

Już niebawem

Nauczyciel:
Zespół:
Rok szkolny: 2012/2013

więcej

O NAS

        Jesteśmy JEDYNĄ TAKĄ PLACÓWKĄ W MIKOŁOWIE, placówką pozaszkolną, artystyczną, która młodym mieszkańcom miasta i powiatu mikołowskiego umożliwia BEZPŁATNE uczestnictwo w 60 różnorakich zespołach: plastycznych, wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, językowych, przyrodniczo -... więcej >>

NOWOŚCI W GALERII

FACEBOOK

OPP Mikołów na Facebook'u

KONTAKT

43-190  MIKOŁÓW
ul. K.Miarki 9
tel. 32 226-05-11
tel. kom. 881-930-293
e-mail: ognisko@oppmikolow.pl
NIP: 635-10-42-033