Jedyne takie miejsce

W MIKOŁOWIE

OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny : 2018/2019

wyróżnienie dla ZUZANNY ŚLIWKA

Nauczyciel: Jolanta CWALINA
Zespół: SCHULSTARS
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla MICHAŁA SZCZYGIEŁ

Nauczyciel: Radosław TARCZOŃ
Zespół: PIANINO i ŚPIEW
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla MARCINA BEDNARCZYKA

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: DIVERTIMENTO
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu wokalnego FASOLINKI

Nauczyciel: Kinga JENDRYSIK
Zespół: FASOLINKI
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

kwalifikacja zespołu UKULELE gr. średniozaawansowana

Nauczyciel: Jadwiga HORYŃ
Zespół: UKULELE - gr. średniozaawansowana
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

kwalifikacja zespołu UKULELE gr. początkująca

Nauczyciel: Jadwiga HORYŃ
Zespół: UKULELE - gr. początkująca
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla zespołu keyboardowego DIVERTIMENTO

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: DIVERTIMENTO
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

wyróżnienie dla JULII LIŻEWSKIEJ

Nauczyciel: Halina RAJWA
Zespół: WŁÓCZYKIJE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

wyróżnienie dla MAŁGORZATY SŁOMKA

Nauczyciel: Jolanta CWALINA
Zespół: SCHULSTARS
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

1 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla zespołu SCHULSTARS

Nauczyciel: Jolanta CWALINA
Zespół: SCHULSTARS
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

wyróżnienie dla MACIEJA KALISZA

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: JUVENTAS
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

wyróżnienie dla DAWIDA GŁODKOWSKIEGO

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: JUVENTAS
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

2 miejsce dla MARCINA BEDNARCZYKA

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: DIVERTIMENTO
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla MAGDALENY WIDERA

Nauczyciel: Radosław TARCZOŃ
Zespół: PIANINO i ŚPIEW
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

3 miejsce dla WIKTORII ŚWIERKOT

Nauczyciel: Iwona KARBOWSKA
Zespół: VOICES
Rok szkolny: 2018/2019

więcej

O NAS

        Jesteśmy JEDYNĄ TAKĄ PLACÓWKĄ W MIKOŁOWIE, placówką pozaszkolną, artystyczną, która młodym mieszkańcom miasta i powiatu mikołowskiego umożliwia BEZPŁATNE uczestnictwo w 60 różnorakich zespołach: plastycznych, wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, językowych, przyrodniczo -... więcej >>

NOWOŚCI W GALERII

FACEBOOK

OPP Mikołów na Facebook'u

KONTAKT

43-190  MIKOŁÓW
ul. K.Miarki 9
tel. 32 226-05-11
tel. kom. 881-930-293
e-mail: ognisko@oppmikolow.pl
NIP: 635-10-42-033