Jedyne takie miejsce

W MIKOŁOWIE

OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny : 2017/2018

wyróżnienie dla PIOTRA KĄDZIELI

Nauczyciel: Halina RAJWA
Zespół: WŁÓCZYKIJE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla ZUZANNY ZYCH

Nauczyciel: Halina RAJWA
Zespół: WŁÓCZYKIJE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla JULII LIŻEWSKIEJ

Nauczyciel: Halina RAJWA
Zespół: WŁÓCZYKIJE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla FABIANA PIETRAS

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla ZOSI SZYSZKA

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTUSIE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla ZOFII SIEDLECKIEJ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla JULII WILKOSZYŃSKIEJ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla MARCINA BEDNARCZYKA

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: DIVERTIMENTO
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla MACIEJA KALISZA

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: JUVENTAS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

5 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla zespołu języka francuskiego UN, DEUX, TROIS

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: UN, DEUX, TROIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla duetu MAJI STRUŻYNY i KLARY ŁAJCZAK

Nauczyciel: Agnieszka SPYRA
Zespół: FASOLINKI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla JULII LIŻEWSKIEJ

Nauczyciel: Halina RAJWA
Zespół: WŁÓCZYKIJE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla WIKTORII KALABIS

Nauczyciel: Jadwiga HORYŃ
Zespół: MAMMA MIA
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie 3 stopnia dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie 2 stopnia dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla MAJI STRUŻYNA

Nauczyciel: Agnieszka SPYRA
Zespół: FASOLINKI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla ZUZANNY DROSDEK

Nauczyciel: Agnieszka SPYRA
Zespół: FASOLINKI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla zespołu instrumentalnego UKULELE - gr. poczatkująca

Nauczyciel: Jadwiga HORYŃ
Zespół: UKULELE - gr. początkująca
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla ZUZANNY PODOLAK

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: UN, DEUX, TROIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla EMILII PALKA

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: PAPILLONS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla WIKTORII KALABIS

Nauczyciel: Jadwiga HORYŃ
Zespół: UKULELE - gr. początkująca
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla JULII HNIDY

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla MARII GARCARZYK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie II stopnia dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie III stopnia dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla KALINY GRZEŻUŁKI

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KOLORY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie 1-go stopnia dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego MINI SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: MINI SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla EMILII SZOPA

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla BARTKA SZEWCZYKA

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla WIKTORII BADURA

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla PIOTRA CZEMBOR

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla OLIWII PORWOLIK

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla WOJCIECHA BORT

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla MAJI MYSZOR

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: MYŚLĘ, WIĘC JESTEM
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

kwalifikacja do wystawy dla EMILII BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla BOGUMIŁA PODOLAK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla WIKTORII MAZUR

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: GRAFIKA
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla ZOFII KWARCIAK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla EMILII BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla MARTYNY WOJTYCZKI

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLAMKI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla MACIEJA KALISZ

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: MAŁY JUVENTAS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla DAWDA GŁODKOWSKIEGO

Nauczyciel: Szymon KOPIEC
Zespół: JUVENTAS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla MICHAŁA SZCZYGIEŁ

Nauczyciel: Radosław TARCZOŃ
Zespół: PIANINO i ŚPIEW
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla ALEKSANDRY KŁAKUS

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: UN, DEUX, TROIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla DOMINIKI KŁAKUS

Nauczyciel: Anna PALKA
Zespół: UN, DEUX, TROIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla JULII BORCZUK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla JULII WILKOSZYŃSKIEJ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTUSIE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla BARBARY SUN

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla EWY SUN

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KOLORY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla zespołu tańca jazzowego SLIDE

Nauczyciel: Angelina PIETRASZEK
Zespół: SLIDE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla MARTYNY WOJTYCZKI

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLAMKI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla WERONIKI SOJKI

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTUSIE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla KLARY ŁAJCZAK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla MARTYNY KUŚ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTUSIE
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla KAMILI PIKUSA

Nauczyciel: Jolanta CWALINA
Zespół: PROFIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

dyplom laureata dla WIKTORII SPERLICH

Nauczyciel: Jolanta CWALINA
Zespół: PROFIS
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla JULII HNIDA

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

kwalifikacja do wystawy dla AMELII KARWALA

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla ZOFII SIEDLECKIEJ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: KREATYWNE RÓŻNOŚCI
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

3 miejsce dla WIKTORII ŚWIERKOT

Nauczyciel: Iwona KARBOWSKA
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

1 miejsce dla MAGDALENY WIDERA

Nauczyciel: Radosław TARCZOŃ
Zespół: PIANINO i ŚPIEW
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

2 miejsce dla NATALII YOUNES

Nauczyciel: Iwona KARBOWSKA
Zespół: VOCAL
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

wyróżnienie dla EMILII BROMBOSZCZ

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla KALINY GRZEŻUŁKI

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: DIZAJN
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

nagroda dla MAI GIGLOK

Nauczyciel: Bogna BIELECKA
Zespół: PLASTYKOMANIACY
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

NAGRODA STAROSTY POWIATU MIKOŁOWSKIEGO DLA DYREKTORA OPP

Nauczyciel:
Zespół:
Rok szkolny: 2017/2018

więcej

O NAS

Jesteśmy placówką pozaszkolną, nieferyjną. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w wieku od 5 do 45 lat, od poniedziału do soboty w godz. 15.30 - 20.30. Prowadzimy zajęcia w 53 zespołach... więcej >>

NOWOŚCI W GALERII

FACEBOOK

OPP Mikołów na Facebook'u

KONTAKT

43-190  MIKOŁÓW
ul. K.Miarki 9
tel./fax 32 226-05-11
e-mail: ognisko@oppmikolow.pl
NIP: 635-10-42-033